O NAS

PRZYJAZNA ATMOSFERA

 

Kameralne grupy i wyspecjalizowana kadra tworzą idealne  warunki do efektywnej i twórczej edukacji dla Państwa dziecka! 

 

W naszym przedszkolu znajdować się będzie miejsce dla 100 dzieci w 6 grupach dydaktycznych. Do każdej grupy, przypisanych będzie dwóch nauczycieli. Dodatkowo, zdrowe posiłki przygotowywane na miejscu przy wsparciu dietetyka oraz lokalizacja przedszkola w zaciszu Jagodna sprawia, że jest to miejsce stworzone dla dzieci! 

 


  • Indywidualna praca z dziećmi
  • Przyjazna atmosfera 
  • Bezpieczny i nowoczesny budynek
  • Własny ogród i plac zabaw
  • Własna kuchnia 

PODSTAWOWE CELE


Naszym celem jest stworzenie placówki dla dzieci, która oferuje coś więcej niż opiekę i edukację. Naszą misją jest przygotowanie dzieci do życia. Nasza pierwsza placówka Tomcio Paluch cieszy się ogromnym zaufaniem już od 2008 roku. Dzięki temu, przez te wszystkie lata możemy robić to, co najbardziej kochamy, czyli pracować z dziećmi. Chcemy pomóc im stać się wartościowymi ludźmi, poprzez pracę w atmosferze wzajemnej akcepacji i poszanowaniu odmienności.  Chcemy ponadto zadbać o ich wszechstronny rozwój, rozwinąć talenty, nauczyć wewnętrznej motywacji do podejmowania wyzwań, a wszystko to pod hasłem nauki przez zabawę. Pozwoli to naszym podopiecznym zachować dziecięcą radość i sprawi że przekazywana wiedza będzie przyswajana z wielkim uśmiechem! 


BOGATA OFERTA

Przedszkole Kinder Jagodno powstaje, aby świadczyć wysoki poziom zajęć edukacyjnych dla dzieci, realizujących podstawę programową, jak i zajęcia dodatkowe. W tym celu zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów i dietetyka.  Poprzez obserwacje psychologiczno-pedagogiczną chcemy stworzyć warunki do określania indywidualny predyspozycji dzieci, aby móc wspólnie ukierunkować rozwój Państwa pociech.